.
Gmina Miejska Kłodzko w 2021 roku realizuje zadanie publiczne pn. Stypendia motywacyjne dla uczniów romskich dofinansowanego w ramach Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030. Stypendium przeznaczone jest dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy w danym semestrze osiągnęli najwyższą średnią ocen. Stypendia mają na celu propagowanie i zwiększenie udziału społeczności romskiej w procesie edukacyjnym.


18 08 2021    Dodał(a): administratorWYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ
kliknij na zdjęcie żeby powiększyć


03 08 2021    Dodał(a): administratorListy uczniów przyjętych z podziałem na klasy pierwsze
w roku szkolnym 2021/2022
02 07 2021    Dodał(a): administratorSzanowni Rodzice, Kochani Uczniowie,
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!


Dzisiaj, by po raz kolejny żegnamy rok szkolny, który dla nas wszystkich był czasem wyjątkowo trudnym, czasem wytężonej pracy i nauki. Za chwilę udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Czas, który spędziliśmy wspólnie w murach naszej szkoły zostanie na pewno w pamięci każdego z Was, Nauczyciele i wychowawcy, jak co roku odkrywali Wasze talenty służyli wielką pomocą oraz motywowali Was do działania i wytężonej pracy, także w okresie nauki zdalnej, abyście byli dobrze przygotowani do wyzwań jakie niesie współczesny świat. A Wy Drodzy Uczniowie odwdzięczaliście się na co dzień solidną pracą, ogromnym zaangażowaniem w życie szkolne na ile było to możliwe i godnym reprezentowaniem szkoły poza jej murami w różnego rodzaju konkursach akcjach charytatywnych czy zawodach sportowych często uzyskując najlepsze wyniki.

Trzeba jednak pamiętać, że nie byłoby tak dobrych wyników i Waszych sukcesów, tylu ciekawych przedsięwzięć, gdyby nie Wasi Rodzice. Dlatego w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim Państwu za trud wychowawczy, który wkładacie każdego dnia w wychowanie swoich pociech oraz za to, że zawsze możemy na Państwa liczyć. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców, ogromne: DZIĘKUJĘ!!!

Pragnę również podziękować moim Koleżankom i Kolegom nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły. Był to dla nas z różnych powodów trudny rok. Tym bardziej dziękuję Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo, za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Praca nauczyciela w dobie słabnącego autorytetu tego zawodu nie jest łatwym zadaniem, dlatego tym bardziej wszystkim Państwu składam wyrazy Szacunku i Podziękowania.


Wszystkim Uczniom i Gronu Pedagogicznemu życzę udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim prawdziwych! Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Mówiąc wszystkim „DO ZOBACZENIA”, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki w normalnych szkolnych warunkach, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Kłodzku

25 06 2021    Dodał(a): administratorZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ROZDANIE ŚWIADECTW PRZEZ WYCHOWAWCÓW ODBĘDZIE SIĘ DNIA 25 CZERWCA 2021 R. WEDŁUG PONIŻSZEGO HARMONOGRAMU:


KLASY I
I A (sala nr 26) i I B (sala nr 15):
8.15 – I grupa
8.45 – II grupa

KLASY II
II A (sala nr 31) i II B (sala nr 29):
8.00 – I grupa
8.30 – II grupa

Wspólne zakończenie na boisku szkolnym godz.: 9.00. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami udają się do sal.
KLASA III A (sala nr 14)
KLASA III B (sala nr 10)


KLASA IV A (sala nr 37)
9.00 – I grupa
9.30 – II grupa

KLASA VI A (sala nr 51)
9.45 – I grupa
10.15 – II grupa

KLASY VII
VII A (sala nr 54), VII B (sala nr 45), VII C (sala nr 41):
9.15 – I grupa
9.45 – II grupa

KLASY VIII
VIII A (sala nr 39), VIII B (sala nr 58), VIII C (sala nr 23), VIII D (sala nr 28):
9.30 – I grupa
10.00 – II grupa

Przydział uczniów do poszczególnych grup po ustaleniach z wychowawcą (sugerowana kolejność według numeracji w dzienniku lekcyjnym).
Wszyscy wchodzący na teren szkoły muszą przestrzegać przepisów sanitarnych, w tym mieć zakryte usta i nos, zachować odległość od innych osób minimum 1,5 m; po wejściu do szkoły niezwłocznie udać się na właściwe piętro (nie dotykać klamek, poręczy). Zakrywanie nosa i ust obowiązuje na terenie całej szkoły.

18 06 2021    Dodał(a): administrator.

.

18 06 2021    Dodał(a): administrator1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

 

 


Imieniny obchodzi:
Marek, Wacław
 
  
 

 

 

Copyright 2015 © Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kłodzku

Design by    Stoklosa Rafał  arturraf@poczta.onet.pl